آمادگی آزمون CBAP

محصولات آموزشی آمادگی آزمون CBAP

کارت های آموزش (Flash Card) برای آمادگی امتحان ®CBAP و ™CCBA

بیش از ۲۰۰۰ سئوال و جواب آموزشی در قالب کارت های آمورشی (Flashcard) برای علاقمندان به شرکت در آزمون ®CBAP و ™CCBA فراهم شده است تا هرچه بهتر مطالب و نکات مهم و اصلی آزمون را تمرین کرده و در حافظه بلند مدت خود بسپارند. این کارت های آموزشی به شما امکان
می دهد تا در هنگام امتحان و پاسخگویی به سئوالات مطرح شده با بهترین کارایی به پاسخگویی سئوالات بپردازید.

کارت های ارائه شده به زبان انگلیسی است که توسط شرکت ®The BAMentor ارائه گردیده و شرکت تارتن سامانه نماینده رسمی این شرکت در ایران، کارت های آمادگی برای آزمون CBAP® و™CCBA را با تخفیف ویژه در اختیار علاقمندان قرار می دهد. در حال حاضر قیمت کارت های آموزشی برای علاقمندان ایرانی ۱۸ دلار آمریکا می باشد که در هنگام خرید براساس قیمت روز دلار بصورت پرداخت ریالی قابل تهیه می باشد. ملاک قیمت ها براساس قیمت روز فروش دلار آمریکا در سایت Mesghal.com در روز خرید محصول می باشد.

شبیه ساز Online سئوالات آزمون ®CBAP

یکی از دلایل موفقیت در امتحانات بین المللی در حال حاضر حل نمونه سئوالات آزمون و مطالعه پاسخ های تشریحی است که برروی سئوالات داده می شود. همچنین تنظیم زمان و آشنایی با نقاط ضعف موجود برروی هر بخش از امتحان نیز بواسطه این کار مشخص می گردد. شبیه ساز سئوالات آزمون CBAP که توسط شرکت The BAMentor تهیه گردیده است به علاقمندان آزمون CBAP کمک می کند تا با تمرین برروی بیش از +۱۰۰۰ تست و مطالعه جواب های داده شده برروی آنها شانس موفقیت خود را برای قبولی بار اول در آزمون تا حدود بسیار بالایی افزایش دهند.

شبیه سازسئوالات آزمون در حال حاضر توسط شرکت تارتن سامانه نماینده رسمی این شرکت BAMentor در ایران با تخفیف ویژه در قالب دسترسی یک ماه در اختیار علاقمندان قرار داده می شود. کلیه دوره های آمادگی برای آزمون CBAP که توسط شرکت تارتن سامانه برگزار می گردد، دارای یک دوره شبیه ساز با دسترسی ۱۵ روزه مجانی می باشد. لازم به ذکر است که هر شبیه ساز قابل استفاده برای یک کاربر می باشد.

در حال حاضر قیمت شبیه ساز Online با دسترسی ۳۰ روز برای علاقمندان ایرانی ۴۵ دلار آمریکا می باشد که در هنگام خرید براساس قیمت روز دلار بصورت پرداخت ریالی قابل تهیه می باشد. ملاک قیمت ها براساس قیمت روز فروش دلار آمریکا در سایت Mesghal.com در روز خرید محصول می باشد.

نحوه سفارش محصولات آموزشی

در حال حاضر نحوه پرداخت محصولات آموزشی به طرق زیر می باشد:

۱- پرداخت وجه ازطریق شماره حساب شباب شرکت تارتن سامانه به شماره IR۴۹۰۱۸۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۹۶۵۲۹۴۵۴
۲- پرداخت وجه ازطریق کارت به کارت به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۰۴۰۳۶۲۲۶۵ بنام آقای ابراهیم نقیب زاده مشایخ
۳- حساب جاری ۲۹۴۵۴-۱۹۶۵ بانک تجارت شعبة ایرانشهر شمالی به نام شرکت تارتن سامانه

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات آموزشی ارائه شده با بخش آموزش شرکت تماس گرفته و یا سئوالات خود را به بخش Training@tartansys.net ارسال نمایید. همچنین جهت سفارش محصولات، پس از پرداخت شهریه تصویر فیش یا قبض پرداختی را به همراه نام، نام خانوادگی، شماره تماس و آدرس ایمیل برای بخش آموزش شرکت به شماره ۸-۸۸۵۳۷۹۸۷ فکس و یا به Training@Tartansys.net ارسال نمایید